Nasz Zespół

Zespół tworzą psychologowie i psychoterapeuci, których połączyła pasja pracy z ludźmi w zakresie psychoterapii, poradnictwa i szkoleń. Pracujemy głównie w nurcie psychodynamicznym, choć integracyjne metody pracy są nam również bliskie. Pracujemy pod superwizją.

 

mgr Sandra Zdzienicka

Psycholog, psychoterapeuta w szkoleniu.

Ukończyłam studia magisterskie na wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie. Obecnie realizuję czteroletnie, podyplomowe Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji (ośrodek szkolący, rekomendowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). Doświadczenia praktyczne zdobywałam w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim “Drewnica” , Instytucie Psychiatrii i Neurologii w I Klinice Psychiatrycznej na Otwartym Całodobowym Oddziale Zapobiegania Nawrotom oraz w III Klinice Psychiatrycznej na Otwartym Całodobowym Oddziale Diagnostyczno-Terapeutycznym dla zaburzeń depresyjnych, lękowych i snu, w Fundacji pomocy psychologicznej RAZEM, Fundacji United Way. Pracuję również jako psycholog i psychoterapeuta z dziećmi, młodzieżą i młodymi dorosłymi z niepełnosprawnością słuchową, a także z ich rodzinami.

 

CENNIK TERAPII INDYWIDUALNEJ  ŚWIADCZONEJ PRZEZ  PSYCHOTERAPEUTĘ W SZKOLENIU. PRACA PSYCHOTERAPEUTY ODBYWA SIĘ POD STAŁĄ SUPERWIZJĄ OŚRODKA SZKOLĄCEGO.

KONSULTACJA (50 min) - 100 zł
SESJA PSYCHOTERAPII INDYWIDUALNEJ  (50 min) - 100 zł

 

KONTAKT: sandra@psycho-log.pl lub kontakt@psycho-log.pl