Nasz Zespół

Zespół tworzą osoby z pełnym wykształceniem psychologicznym. Osoby prowadzące psychoterapię  ukończyły studia podyplomowe uprawniające do pracy w roli psychoterapeuty (Anna Trzaska obecnie kończy czwarty rok szkolenia).  Pracujemy w oparciu o nurt psychodynamiczny, choć bliskie są nam również integracyjne metody wywodzące się z innych nurtów psychoterapii. Pracujemy pod stałą superwizją. Wszyscy mamy bogate doświadczenia praktyczne.

mgr Katarzyna Laszkiewicz PSYCHOLOŻKA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Absolwentka KUL, certyfikowana Trenerka Kompetencji Miękkich z akredytacją VCC. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą nabyte zarówno poprzez pracę indywidualną, prowadzenie szkoleń, warsztatów z zakresu kompetencji miękkich, jak i pracę w szkołach.

Katarzyna Laszkiewicz o sobie: Oferuję szerokie wsparcie zwłaszcza dzieciom i młodzieży w zakresie radzenia sobie z trudnymi emocjami, reakcjami i sytuacjami, taki jak, miedzy innymi wybuchy złości, problemy szkolne, problemy z rówieśnikami, problemy rodzinne, zmiana środowiska, rozwód rodziców i inne. Wspieram psychologiczne dorosłych, dzieci i młodzież w spektrum autyzmu, jak również osoby z ADHD. Pomagam osobom neuroróżnorodnym w lepszym rozumieniu siebie i odnalezieniu swojego miejsca w świecie.

Specjalizuję się w pracy z dziećmi borykającym się z zaburzeniami nerwicowymi, takimi jak fobie i lęki,  również z zaburzeniami nastroju obejmującymi depresję, stany depresyjne, ChAD oraz z zaburzeniami odżywiania.

Do każdej osoby podchodzę z głębokim zrozumieniem i empatią. Staram się, aby moja praca opierała się na tworzeniu zaufanej przestrzeni, w której młodzi ludzie mogą dzielić się swoimi przeżyciami, myślami i uczuciami. Stawiam na indywidualne podejście, starannie dostosowując zweryfikowane naukowo metodologie do unikalnych potrzeb każdej osoby.

W Centrum Prosta Psychoterapia prowadzę również konsultacje dla rodziców udzielając pomocy w psychologicznym  przygotowaniu do badań prowadzonych przez Opiniodawczy Zespół Sądowych Specjalistów.