Nasz Zespół

Zespół tworzą psychologowie, psychoterapeuci, coachowie, których połączyła pasja pracy z ludźmi w zakresie psychoterapii, poradnictwa i szkoleń. Pracujemy głównie w nurcie psychodynamicznym, choć integracyjne metody pracy są nam również bliskie. Pracujemy pod superwizją.

 

mgr Robert Olszak

Psycholog kliniczny, dyplomowany psychoterapeuta. Jestem absolwentem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na Wydziale Psychologii, specjalizacja Psychologia Kliniczna. Po zakończeniu studiów ukończyłem liczne kursy, między innymi: Kontakt w Sytuacji Pomagania, prowadzony przez Laboratorium Psychoedukacji, I stopień Terapii Skoncentrowanej na rozwiązaniach w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Ukończyłem podyplomowe Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji. Doświadczenie kliniczne zdobywałem w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza oraz  w Środowiskowym Domu Samopomocy. Prywatnie - jestem żonaty, mam córeczkę, która zapełnia mi większość wolnego czasu, w pozostałych wolnych chwilach zajmują mnie bez reszty nowe technologie.
Specjalizuję się w pomocy psychologicznej dla osób dorosłych. Pracuję w podejściu psychodynamicznym, prowadzę grupy interpersonalne, podejmuję interwencje i negocjacje kryzysowe. Pracuję pod stałą superwizją.

Kontakt: kontakt@psycho-log.pl