Warsztaty

Opis i Regulamin Warsztatów

Dla kogo są warsztaty? Jest to oferta dla osób dorosłych, przeżywających trudności w funkcjonowaniu emocjonalnym,  niezadowolonych z obecnej sytuacji zawodowej lub osobistej. Pracujemy metodą warsztatową w grupach (maksymalnie 10 osób). Warsztaty mają charakter treningu umiejętności i są intensywnym doświadczeniem interpersonalnym. Prowadzą je doświadczone osoby, specjaliści, psychologowie, psychoterapeuci.

 

UWAGA! WARSZTATY nie są ofertą dla osób w kryzysie emocjonalnym lub suicydalnym. W takiej sytuacji należy umówić się na konsultację, interwencję kryzysową lub zadzwonić pod Kryzysowy Telefon Zaufania rekomendowany przez Instytut Psychologii Zdrowia PTP nr: 116 123 lub wypełnić formularz na stronie https://www.116sos.pl/

Telefon czynny codziennie od 14.00 do 22.00. Połączenie bezpłatne. 

 

REGULAMIN WARSZTATÓW 

 

Wszystkie wniesione treści osobiste pozostaną poufne.

Nie podajemy nazw instytucji w których pracujemy, ulic, miast, nie wymieniamy nazwisk.

Jeśli będziemy chcieli podzielić się z innymi osobami czymś, co wydarzy się w czasie warsztatów, będziemy mówić tylko o naszym własnym doświadczeniu, nie będziemy wymieniać nikogo z imienia, nie będziemy podawać żadnych informacji identyfikujących. 

Przychodzimy punktualnie, nie spóźniamy się 

Mówimy pojedynczo

Nie obrażamy siebie

Nie osądzamy

Mówimy o własnych doświadczeniach, raczej nie doradzamy

Mówimy wprost do siebie

Nie wnosimy treści osobistych, które mogłyby narazić nas na nadużycie siebie.

Pracujemy z niezakłóconą świadomością, nie używamy substancji psychoaktywnych w czasie Warsztatów

 

Warsztaty nie są psychoterapią, choć zawierają czasem elementy psychoterapii. Prosimy wziąć pod uwagę, że tego rodzaju zajęcia mają ograniczony czas i nie wszystkie wniesione wątki mogą być omówione, przepracowane.