Warsztaty

WARSZTAT interpersonalny - (sobota) w godz.10.00-18.00

Warsztat odbędzie się ... w godz.10.00-18.00 na ul. Chłodnej 11 w Warszawie.

Prowadzący: Beata Szulik-Bomba i osoba współprowadząca

Cena uczestnictwa 

„POZYTYWNE STRONY OSOBOWOŚCI ROZWIJAJĄ SIĘ, GDY CZŁOWIEK STAWIA CZOŁO DOŚWIADCZENIOM BUDZĄCYM NAPIĘCIE I WYCHODZI Z NICH ZWYCIĘSKO”

Jest to jednorazowe intensywne doświadczenie interpersonalne, rodzaj treningu, składającego się z różnych ćwiczeń w czasie których zajmiemy się tematyką relacji poprzez praktykę. 

Program obejmuje wprowadzenie, ćwiczenia integracyjne umożliwiające budowanie bezpieczeństwa w grupie, ćwiczenia interpersonalne oraz podsumowanie i pożegnanie. Będziemy ćwiczyć różne aspekty bycia w relacjach, omawiać je, ustosunkowywać się do siebie, dzielić się tym, co nas przybliża do drugiej osoby. Będziemy dążyć do pogłebienia relacji między uczestnikami poprzez otwieranie się, mówienie, co przeżywamy, formułowanie konstruktywnych informacji zwrotnych i na tej podstawie wyciągać wnioski. Poćwiczymy wyznaczanie i odczytywaniu granic osobistych, zbadamy ich wpływ na jakość relacji. Ważnym etapem pracy będą ćwiczenia ułatwiające wyrażanie potrzeb i uczuć, często uważanych za trudne, np. proszenie o coś, przekonywanie kogoś, że mamy rację, że czegoś chcemy, naukę odmawiania, wyrażania złości w sposób przystosowawczy (odróżniania jej od agresji i przemocy), reagowania na krytykę.

Serdecznie zapraszam, Beata Szulik-Bomba

 

UWAGA! W czasie Warsztatu zaplanowana jest półgodzinna przerwa (ok. godz.15.30), która będzie jednocześnie ćwiczeniem.      Pracujemy metodą warsztatową- uczestnicy mają wpływ na przebieg Warsztatu.       

                                                                                                                Zapraszam, Beata Szulik-Bomba

 

Zapisy i zgłoszenia:  prosta@piv.pl

W zgłoszeniu prosimy podać: Imię i nazwisko, wiek, numer telefonu kontaktowego, temat warsztatu oraz krótkie uzasadnienie chęci udziału. Proszę również o deklarację przestrzegania Regulaminu Warsztatów. Ilość miejsc jest ograniczona. Na Warsztat zapraszamy tylko osoby, które otrzymały potwierdzenie wpisania na listę Uczestników. 

 

Beata Szulik-Bomba - ZnanyLekarz.pl