Nasz Zespół

Zespół tworzą psychologowie, psychoterapeuci, coachowie, których połączyła pasja pracy z ludźmi w zakresie psychoterapii, poradnictwa i szkoleń. Pracujemy głównie w nurcie psychodynamicznym, choć integracyjne metody pracy są nam również bliskie. Pracujemy pod superwizją.

 

mgr Beata Szulik-Bomba

Psycholog, dyplomowany psychoterapeuta.

Ukończyłam studia magisterskie na wydziale Psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz czteroletnie, podyplomowe Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji, Instytutu Treningu i Psychoterapii, którego program spełnia wymogi certyfikacyjne psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, jest również zgodny z wymogami European Association for Psychotherapy. 

Doświadczenia praktyczne zdobywałam w  Szpitalu Nowowiejskim w Samodzielnym Wojewódzkim Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie, na XX Oddziale Dziennym Ogólnopsychiatrycznym przy ul. Dolnej 42, w Bródnowskim Szpitalu Psychiatrycznym, w Poradni uzależnienia i współuzależnienia od alkoholu przy ul. Rejonowej w Warszawie oraz w Przychodni Lekarskiej na ul. Białostockiej 7. Pracowałam również jako psycholog w Warsztatach Terapii Zajęciowej Fundacji Perpetuum Mobile z osobami z niepełnosprawnością.

Jestem założycielem Centrum "Prosta"Psychoterapia oraz Prosta sychoterapia 2, współpracuję z psychoterapeutów i psychiatrów. 

Kontakt: beata@psycho-log.pl

 

Beata Szulik-Bomba - ZnanyLekarz.pl