Nasz Zespół

Zespół tworzą psychologowie, psychoterapeuci, coachowie, których połączyła pasja pracy z ludźmi w zakresie psychoterapii, poradnictwa i szkoleń. Pracujemy głównie w nurcie psychodynamicznym, choć integracyjne metody pracy są nam również bliskie. Pracujemy pod superwizją.

 

mgr Beata Szulik-Bomba

Psycholożka, dyplomowana psychoterapeutka.

Ukończyłam studia magisterskie na wydziale Psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz czteroletnie, podyplomowe Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji, Instytutu Treningu i Psychoterapii, którego program spełnia wymogi certyfikacyjne psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, jest również zgodny z wymogami European Association for Psychotherapy. Jestem założycielką Centrum Prosta"Psychoterapia, które prowadzę od 2013 roku

Doświadczenia praktyczne zdobywałam w  Szpitalu Nowowiejskim w Samodzielnym Wojewódzkim Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie, na XX Oddziale Dziennym Ogólnopsychiatrycznym przy ul. Dolnej 42, w Bródnowskim Szpitalu Psychiatrycznym, w Poradni uzależnienia i współuzależnienia od alkoholu przy ul. Rejonowej w Warszawie oraz w Przychodni Lekarskiej na ul. Białostockiej 7. Pracowałam również jako psycholog w Warsztatach Terapii Zajęciowej Fundacji Perpetuum Mobile z osobami z niepełnosprawnością. Obecnie prowadzę terapie indywidualne i grupowe, warsztaty tematyczne i sesje integracji psychodelicznej. 

Kontakt:  beata@piv.pl

Beata Szulik-Bomba - ZnanyLekarz.pl