Nasz Zespół

Zespół tworzą osoby z wykształceniem psychologicznym. Wszyscy ukończyliśmy lub jesteśmy w trakcie studiów podyplomowych kształcących do roli psychoterapeuty. Mamy bogate doświadczenia praktyczne. Wywodzimy się ze szkół kształcących w nurcie psychodynamicznym, choć bliskie są nam również integracyjne metody pracy. Pracujemy pod stałą superwizją.

 

mgr Beata Szulik-Bomba

Psycholożka, dyplomowana psychoterapeutka.

Ukończyłam studia magisterskie na wydziale Psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz czteroletnie, podyplomowe Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji, Instytutu Treningu i Psychoterapii, którego program spełnia wymogi certyfikacyjne psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 

W 2013 roku założyłam  Centrum Prosta"Psychoterapia. Obecnie mamy dwie lokalizacje w Warszawie, jedna mieści się przy ul. Prostej 2/14, druga przy ul. Chodnej 11.

Doświadczenia praktyczne zdobywałam w  Szpitalu Nowowiejskim w Samodzielnym Wojewódzkim Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie, na XX Oddziale Dziennym Ogólnopsychiatrycznym przy ul. Dolnej 42, w Bródnowskim Szpitalu Psychiatrycznym, w Poradni uzależnienia i współuzależnienia od alkoholu przy ul. Rejonowej w Warszawie oraz w Przychodni Lekarskiej na ul. Białostockiej 7. Pracowałam również jako psycholog w Warsztatach Terapii Zajęciowej Fundacji Perpetuum Mobile z osobami z niepełnosprawnością. Od 10 lat prowadzę terapie indywidualne i grupowe, warsztaty tematyczne i sesje integracji psychodelicznej. 

Kontakt:  beata@piv.pl

 

Beata Szulik-Bomba - ZnanyLekarz.pl